Έξαλλος ο Στραματσόνι και «γκάζια» στα αποδυτήρια!

Ο Αντρέα Στραματσόνι δεν πίστευε πως ο Παναθηναϊκός δεν πήρε τη νίκη στη Βέροια και μετά το τέλος του αγώνα έκανε έντονες παρατηρήσεις στους ποδοσφαιριστές του.

​Η ισοπαλία με 1-1 στη Βέροια ήταν σαν ήττα για τον Παναθηναϊκό, όπως δήλωσε και ο Αντρέα Στραματσόνι, καθώς το Τριφύλλι θα μπορούσε να είχε καθαρίσει το ματς από το πρώτο ημίχρονο.

Έτσι, μετά το τέλος του αγώνα ο Στραματσόνι ήταν φανερά απογοητευμένος και έξαλλος από την εικόνα των παικτών του στα τελευταία 20 λεπτά του αγώνα, αλλά και τις πολλές ευκαιρίες που δεν μπόρεσαν να κάνουν γκολ.

Αυτό είχε ως αποτέλεσμα ο Ιταλός να τα… ψάλλει στους ποδοσφαιριστές του στα αποδυτήρια και να κάνει παρατηρήσεις σε όλους όσους συμμετείχαν στο ματς.

Πηγή: sdna.gr